TEKNİK İŞLETİM VE BAKIM HİZMETLERİ

Apartmanların ve sitelerin yönetiminde yasalara uygun işlemlerin yapılması, insan sağlığının ve can güvenliğinin sağlanması kapsamında en önemli hizmet yönetimi başlıklarından biri de tesislerin teknik işletim ve bakım hizmetleridir.

Apartmanlara ve sitelere ait tüm ortak alanların, bu tesislerde bulunan makine parkurlarının ve tesis fiziki altyapısının teknik bakım, onarım ve renovasyon hizmetleri tüm bu tesislerdeki gündelik hayatın huzurlu, güvenli, verimli ve yaşanabilir halde sürdürülebilmesinin tek yoludur.

Teknik işletim ve bakım hizmetleri apartmanların ve sitelerin can damarıdır. Tüm bu hizmetlerin zamanında ve doğru şekilde yapılması apartmanlarda ve sitelerde yaşayan sakinlerin yaşam standartlarını belirler.

Teknik İşletim ve bakım hizmetleri gündelik hayatın sorunsuz ve can güvenliği sağlanmış şekilde sürdürülebilmesini sağlarken aynı zamanda yasal yaptırımlar kapsamındadır. Asansör, hidrofor, diafon sistemleri, jeneratör, yangın söndürme sistemleri, su depoları, ısıtma soğutma sistemleri, havuz, yakıt depoları, merkezi anten sistemi, paratoner sistemleri, elektrik alt yapısı vb. birçok teknik konu ilgili yasalar çerçevesinde ele alınır ve çözüme kavuşturulur. Yani teknik işletim ve bakım hizmetlerini temin etmek apartman ve site yönetimleri için keyfi bir tercih değil aynı zamanda yasal yaptırımları ve uygulanmaması neticesinde sonuçları olan zorunlu bir uygulamadır.

 

 1.  TESİS ORTAK ALANLARI VE KAT BAKIM HİZMETLERİ
 2.  ASANSÖR
 3.  HİDROFOR VE SU DEPOLARI
 4.  ELEKTRİK TESİSATI
 5.  SU TESİSATI
 6.  JENERATÖR
 7.  AYDINLATMA SİSTEMLERİ
 8.  DALGIÇ POMPA
 9.  SU ARITMA SİSTEMLERİ
 10.  ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
 11.  HAVUZ MAKİNE DAİRELERİ

Adres :

Van merkez

GSM:

531 615 40 70

TEL:

+90 432 214 40 70

Yükleniyor
Mesajınız gönderildi! En kısa zamanda size dönüş yapacağız.